Logotyp Kongresu Medycznego
AKREDYTACJE

ZASADY UBIEGANIA SIĘ O AKREDYTACJĘ DZIENNIKARSKĄ 

IX Kongres Polonii Medycznej, II Światowy Zjazd Lekarzy Polskich

2-4 czerwca 2016r. w Warszawie

Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79

 1. Warunkiem ubiegania się o akredytację dziennikarską jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line lub przesłanie danych wymaganych w formularzu na adres biuro@kongrespoloniimedycznej.org do 25 maja 2016 r.
 2. Informacja o udzieleniu akredytacji zostanie potwierdzona przez Organizatora drogą mailową na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.
 3. Otrzymana akredytacja uprawnia do bezpłatnego uczestnictwa w części merytorycznej Kongresu.
 4. Akredytację w formie imiennego identyfikatora należy odebrać osobiście w dniach: 2 – 4 czerwca 2016 r. w godz. 8.00 – 15.00 (w recepcji Kongresu mieszczącej się na II p. w Hotelu Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79).
 5. Przy odbiorze akredytacji prosimy o okazanie legitymacji prasowej.
 6. Organizatorzy zobowiązują się do udzielania niezbędnych informacji na temat Kongresu oraz ułatwiania kontaktów z wybranymi prelegentami.
 7. Organizatorzy wyrażają zgodę na utrwalanie przebiegu Kongresu za pomocą sprzętu audiowizualnego oraz fotograficznego. Zapis obrazu filmowego lub dźwięku publikowany w mediach elektronicznych nie może przekraczać 120 sek. z pojedynczej prelekcji.
 8. W przypadku naruszenia zasad udzielenia i korzystania z udzielonej akredytacji organizatorom przysługuje prawo cofnięcia udzielonej akredytacji.

Informacji dla mediów o IX Kongresie Polonii Medycznej, II Światowym Zjeździe Lekarzy Polskich udziela rzecznik prasowy Kongresu Ewa Gwiazdowicz-Włodarczyk, tel. +48 604 446 603 e-mail: rzecznik@kongrespoloniimedycznej.org

 

FORMULARZ AKREDYTACJI

 

INFORMACJA DLA MEDIÓW

Informacje o Kongresie Polonii Medycznej

Pobierz >>

Konferencja prasowa przed Kongresem

Pobierz >>

Informacja prasowa

Pobierz >>

MATERIAŁY DO POBRANIA

 1. Logo Kongresu  Pobierz >

   

 2. Stopka Organizatorzy  Pobierz >

   

 3. Logotypy Organizatorów